راهنمای کارگاه اموزشی وبینار

تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
7 آذر 1393
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
15 آذر 1393
آخرین مهلت ثبت نام
12 آذر 1394
آخرین مهلت ارسال مقاله
10 آذر 1394
تاریخ برگزاری

3 دی ماه 1394

بانک دسترسی به مقالات تمام متن

 

 

 

عضو جدید کمیته علمی همایش

اطلاعیه مهم
شیوه ثبت نام حضور و ارایه مقاله در دومین همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه

موسسه سفیران فرهنگی مبین با تقدیر از پژوهشگران محترم که در دومین همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه اقدام به ارسال مقاله نمودند به اطلاع می رساند این همایش در تهران مورخ سوم دی ماه 1394 برگزار می گردد.

پژوهشگران محترم که مقاله های آن در دبیرخانه همایش پذیرفته شده می توانند در این همایش شرکت نمایند و گواهی حضور دریافت نمایند ضمنا به کسانیکه مقاله خود را به صورت سخنرانی و یا پوستر ارایه می دهند گواهی ارایه نیز صادر می گردد. سالن مکان برگزاری همایش بعد از پایان ثبت نام اعلام می گردد.


ادامه مطلب ...

برگزاری دوره های آموزشی توسط دبیرخانه دائمی همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه به صورت وب کنفرانس و رایگان

به اطلاع تمامی پژوهشگران گرامی می رسانیم:

دبیرخانه دائمی همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه در نظر دارد توسط اساتید برجسته دوره های آموزشی را به صورت آنلاین ( وب کنفرانس) برگزار نماید. شرکت برای تمامی شرکت کنندگان آزاد است و حضور در کارگاه برای همه رایگان است. 

جهت مشاهده لیست دوره های آموزشی ادامه مطلب را کلیک کنید. 


ادامه مطلب ...

اطلاعیه مهم در خصوص برگزاری جلسه سوم کارگاه شبکه های اجتماعی

جلسه سوم کارگاه شبکه های اجتماعی ( سازمانها و منابع انسانی ) در تاریخ 94/08/01 به علت مصادف شدن با روز تاسوعای حسینی برگزار نمی شود و در تاریخ 94/08/08 برگزار می شود. همچنین جلسه ی چهارم کارگاه در تاریخ 94/08/16 برگزار می گردد. 


ادامه مطلب ...

دانلود فایل های دوره آموزشی شبکه های اجتماعی ( سازمانها و نهادها)

حهت دانلود فایل های دوره آموزشی به ادامه مطلب مراجعه کنید.


ادامه مطلب ...

دوره آموزشی روش تدریس حل مساله

مدت زمان دوره آموزشی: 8 جلسه
مدت زمان هر جلسه: 2 ساعت
مدرس دوره: دکتر محمد اسماعیل عبداللهی

لینک ورود به کارگاه 

http://31.25.89.111/discussion3

راهنمای کارگاه های آنلاین (وبینــــــار)


ادامه مطلب ...

دوره آموزشی مهارتهای ارتباط با مشتری

مدت زمان دوره آموزشی: 10 جلسه
مدت زمان هر جلسه: 3 ساعت
مدرس دوره: دکتر نگار معتمدی (استادیار دانشگاه پیام نور مرکز یزد)

لینک ورود به کارگاه 

http://31.25.89.111/discussion3

راهنمای کارگاه های آنلاین (وبینــــــار)


ادامه مطلب ...

دوره آموزشی شبکه های اجتماعی (سازمان ها و منابع انسانی)

شروع دوره از 17 مهر ماه 1394

زمان شروع: 10 الی 11

مدت زمان دوره آموزشی: 4جلسه

مدت زمان هر جلسه: یک ساعت

مدرس دوره: مجید ایرانشاهی(کارشناس فروش و مشاور تبلیغات شرکت فریدولین)

لینک ورود به کارگاه 

http://31.25.89.111/discussion3

راهنمای کارگاه های آنلاین (وبینــــــار)


ادامه مطلب ...

انعقاد تفاهم نامه همکاری مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی با دبیرخانه سلسله همایش های بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه

به منظور توسعه و ارتقاء خدمات اطلاع رسانی علمی آموزشی به محققان و سرعت بخشیدن به کاوش های علمی در سطح جامعه و زمینه سازی بهره مندی بیشتر پژوهشگران و دانشجویان تفاهم نامه همکاری بین مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی ( SID) و دبیر خانه سلسله همایش های بین المللی موسسه سفیران فرهنگی مبین منعقد گردیده است


ادامه مطلب ...

تمدید فراخوان مقاله دومین همایش مدیریت و فرهنگ توسعه

دبیرخانه دایمی دومین همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه، نظر به استقبال استادان و پژوهشگران فرهیخته، به اطلاع می رساند تاریخ پایان دریافت مقاله در این همایش به 5 آذر ماه 1394 و تاریخ برگزاری همایش به 3 دی ماه 1394 تغییر یافت.


ادامه مطلب ...

گزارش برگزاری جلسات کارگاه کارآفرینی با رویکرد ایجاد کسب و کار ( دوره پیشرفته) توسط موسسه سفیران فرهنگی مبین با تدریس دکتر رامتین شاطری 8 اردیبهشت 94

جلسه ی اول کارگاه  آنلاین کارآفرینی با رویکرد ایجاد کسب و کار ( دوره پیشرفته ) موسسه سفیران فرهنگی مبین مورخ سه شنبه 8 اردیبهشت 94 ساعت 14-16 برگزار گردید و جلسه ی دوم و سوم نیز در تاریخ 15 و 16 اردیبهشت 94 در همان ساعت برگزار گردید.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه ها
راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:


ادامه مطلب ...

 امکان برگزاری کارگاه های آموزشی درخواستی کاربران امکان برگزاری کارگاه های آموزشی درخواستی کاربران

موسسه دانش بنیان سفیران فرهنگی مبین، دارای پروانه فعالیت موسسات فناور از پارک علم و فناوری خلیج فارس وزارت علوم تحقیقات و فناوری و با مجوز رسمی 4695 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری پارک علم و فناوری خلیج فارس، و با حضور سازمانها و نهادهای ملی با مشارکت اندیشمندان، محققان و دانشجویان کارگاه هایی را جهت افزایش اگاهی و اطلاعات مطابق با درخواست کاربران برگزار نماید.


ادامه مطلب ...

فراخوان مقاله دومین همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه: هر ماه یک کنفرانس تخصصی با اعطاء یک جایزه برای مقاله برتر و انتشار آن در ژورنال ISI&ISC

دبیرخانه دایمی همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه، هر ماه اقدام به برگزاری کنفرانس های تخصصی با صدور گواهینامه معتبر علمی حضور و ارایه مقاله به دو زبان فارسی و انگلیسی می نماید. و  جایزه ویژه هر ماه یک کنفرانس تخصصی تأمین کمک هزینه انتشار و یا اخذ پذیرش در ژورنال ISI&ISC است.
پژوهشگران، استادان و دانشجویان می توانند مقاله خود را به دبیرخانه همایش ارسال نمایند و بعد از دوازده روز کاری نتایج داوری به آنها اطلاع رسانی می گردد و با حضور در کنفرانس های آنلاین و تحت وب اقدام به ارایه مقاله خود به صورت سخنرانی نموده و گواهینامه های خود را با لیبل امنیتی و مهر برجسته به تعداد افراد شرکت کننده به صورت اصل (original) دریافت نمایند.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه در خصوص چاپ مقالات کنفرانس در  ایرانداک و سیویلیکا

به اطلاع پژوهشگران گرامی میرساند نوع پذیرش مقالات اعم از پوستر،سخنرانی،درج درمقالات ، هیچ تاثیری در چاپ مقالات ندارد وکلیه مقالات پذیرفته شده در کنفرانس به منظور چاپ بررسی خواهند گردید


ادامه مطلب ...

اخبار
گزارش جلسات کارگاه آنلاین کارآفرینی با رویکرد ایجاد کسب و کار (دوره مقدماتی ) توسط دکتر رامتین شاطری

جلسه ی اول کارگاه آنلاین کارآفرینی با رویکرد ایجاد کسب و کار ( دوره مقدماتی ) موسسه سفیران فرهنگی مبین شنبه 29 فروردین ماه 1394 ساعت 14:00 الی 16:00 و جلسه دوم در تاریخ 30 فروردین ماه و جلسه سوم در تاریخ 31 فروردین ماه 94 به صورت آنلاین و رایگان ، با تدریس دکتر رامتین شاطری برگزار گردید.


ادامه مطلب ...

آخرین بازمانده نسل مدیران طلایی

استیو جابز و بیل گیتس رفته اند؛ جف بزوس آخرین نفری است که از نسل مدیران طلایی باقی مانده است.


ادامه مطلب ...

مصاحبه با دکتر رامتین شاطری پور ، کمیته علمی همایش

مصاحبه ای با دکتر رامتین شاطری پور عضو هیات علمی همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه، دارای دکتری مدیریت کسب و کار در دی ماه 1393 انجام شد:


ادامه مطلب ...

دعوتنامه مشارکت در طرح: جهاد آموزشی و مسئولیت اجتماعی دانشمندان جوان

همه ما در مقابل جامعه پیرامونی خود مسئول هستیم، مسئولیت اجتماعی ما ایجاب می نماید تا با ترویج فرهنگ کسب دانش و فناوری، روحیه تبدیل علم به عمل را افزایش داده و با ایجاد هم افزایی به توسعه مهارتهای علمی و فرهنگی نسل جوان بپردازیم. موسسه سفیران فرهنگی مبین با پیشنهاد طرح: جهاد آموزشی در مسئولیت اجتماعی دانشمندان جوان از تمامی دانشمندان جوان، کارشناسان، صاحب نظران، دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارشد و دکترا در ایران و جهان و همه علاقه مندانی که تمایل دارند بخشی از دانش خود را به صورت عامل المنفعه به اشتراک گذاشته و با یک سخنرانی علمی، تدریس و یا آموزش به ارتقاء فرهنگ دانش پژوهی و گفتمان تولید علم در میان جامعه جوانان این مرز و بوم بپردازد، در این طرح دعوت می نماید. این طرح به صورت کاملا عام المنفعه، رایگان و به عنوان عملی خیرخواهانه در توسعه علمی و عدالت آموزشی برای جوانان ایرانی اجرا می گردد و همه ایرانیان در جهان می توانند به صورت وب کنفرانس و آنلاین در آن شرکت نمایند.


ادامه مطلب ...

جذب هیات علمی افتخاری، کمیته علمی همایش و مدرس کارگاه های آموزشی

موسسه فناور و دانش بنیان سفیران فرهنگی مبین با اخذ مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و پروانه موسسه فناور از پارک علم و فناوری خلیج فارس وزارت علوم تحقیقات و فناوری، براساس سیاستهای کلی برنامه پنجم توسعه نظام و مبتنی بر آیین نامه ارتقاء مرتبه هیأت علمی موسسات علمی دانشگاهی مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و ابلاغ آن به وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان سند بالادستی و قانون مرجع کشوری، فعالیت های خود را برنامه ریزی و اجرایی نموده است و در این راه همه دانش پژوهان، فارغ التحصیلان حوزوی و دانشگاهی، اساتید حوزه و دانشگاه را به همکاری افتخاری با این موسسه دعوت می نماید.


ادامه مطلب ...

کنفرانس های تخصصی برگزار شده
لینک ورود و برنامه زمان بندی کنفرانس تخصصی مدیریت فرهنگی و مسئولیت اجتماعی27فروردین1394

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رسانیم:

برنامه کنفرانس تخصصی مدیریت فرهنگی و مسئولیت اجتماعی پنج شنبه از ساعت 9 صبح الی 11 ظهر با سخنرانی جناب آقای سید جمال حسنی عضو هیات علمی افتخاری موسسه سفیران فرهنگی مبین همراه با ارائه مقالات توسط کاربران برگزار می گردد.

لینک ورود به کنفرانس

http://130.185.78.160/management3/


ادامه مطلب ...

لینک ورود به کنفرانس تخصصی مدیریت و فرهنگ سازمانی و منابع انسانی

کنفرانس تخصصی مدیریت و فرهنگ سازمانی و منابع انسانی  به صورت آنلاین (وب کنفرانس)  روزیکشنبه 3 اسفندماه 1393 برگزار می گردد.


ادامه مطلب ...

برنامه زمانبدی اولین کنفرانس تخصصی مدیریت، فرهنگ سازمانی و منابع انسانی

بر اساس تصميم دبیرخانه اولین همایش بین المللی مدیریت، شرایط ثبت نام شرکت در همایش اعلام و کليه افرادی که مقالات آنها نیز پذیرش شده است نیز  می توانند در کنفرانس شرکت کنند. 


ادامه مطلب ...

فراخوان مقاله اولین کنفرانس تخصصی مدیریت

فراخوان مقاله کنفرانس تخصصی مدیریت و فرهنگ سازمانی و منابع انسانی

دبیرخانه دایمی همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه، در نظر دارد کنفرانس تخصصی مدیریت، فرهنگ سازمانی و منابع انسانی را با همکاری مجامع علمی و دانشگاهی مورخ30 بهمن ماه 1393برگزار می گردد.


ادامه مطلب ...

فراخوان مقاله کنفرانس تخصصی مدیریت فرهنگی و مسئوليت های اجتماعي 27 فروردین ماه 1394

دبیرخانه دایمی همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه، در نظر دارد کنفرانس تخصصی مدیریت فرهنگی و مسئولیت های اجتماعی را با همکاری مجامع علمی و دانشگاهی مورخ 27 فروردین ماه 1394 برگزار نماید.
از اهداف موسسه سفیران فرهنگی مبین استقرار سیستم و تشکیل پایگاهی جهت تجلی و سازماندهی اندیشه و دیدگاه های اندیشمندان و محققان در راستای بنیان گذاری و شکل گیری ساختاری منسجم و پویا در تولید دانش است، به همین سبب حضور در همایشهای موسسه به صورت کاملا رایگان و برای همه افراد آزاد است.


ادامه مطلب ...

فراخوان مقاله کنفرانس تخصصی فرهنگ تجارت و مدیریت در سازمانهای اقتصادی و مالی 14 اسفند  93

دبیرخانه دایمی همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه، در نظر دارد کنفرانس تخصصی فرهنگ تجارت و مدیریت در سازمانهای اقتصادی ومالی را با همکاری مجامع علمی و دانشگاهی مورخ 14 اسفند ماه 1393برگزار می گردد.


ادامه مطلب ...

تمدید فراخوان مقاله کنفرانس تخصصی مدیریت و فرهنگ سازمانی و منابع انسانی تا30بهمن

دبیرخانه دایمی همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه، فراخوان مقاله کنفرانس تخصصی مدیریت، فرهنگ سازمانی و منابع انسانی را تا 30 بهمن 1393 تمدید نمود و کنفرانس نیز سوم اسفند ماه 1393 برگزار می گردد.
از اهداف موسسه سفیران فرهنگی مبین استقرار سیستم و تشکیل پایگاهی جهت تجلی و سازماندهی اندیشه و دیدگاه های اندیشمندان، محققان، استادان و دانشجویان در راستای بنیان گذاری و شکل گیری ساختاری منسجم و پویا در تولید دانش است. به همین ضرورت موسسه مبین با بهره مندی از زیرساخت های وب کنفرانس، سلسله کنفرانس و سمپوزیوم های تخصصی را به صورت آنلاین با همکاری اساتید داخلی و خارجی طراحی و برگزار می نماید و همه عزیزان را نیز به حضور در شرکت در این نشست ها دعوت می نماید

 


ادامه مطلب ...

کارگاه های آموزشی
تمدید جلسه دوم و سوم کارگاه کارآفرینی با رویکرد ایجاد کسب و کار (دوره پیشرفته) سه شنبه و چهارشنبه 15، 16 اردیبهشت ماه1394 توسط دکتر رامتین شاطری

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رسانیم:

جلسه دوم و سوم کارگاه کارافرینی با رویکرد ایجاد کسب و کار ( دوره پیشرفته) در تاریخ 9 و 10 اردیبهشت 94 برگزار نمی گردد، و تاریخ اصلی برگزاری آن 15 و16 اردیبهشت ماه برگزار می گردد. 


ادامه مطلب ...

لینک ورود به  کارگاه آنلاین کارآفرینی با رویکرد ایجاد کسب و کار ( دوره پیشرفته) 8 اردیبهشت تا 10 اردیبهشت 94

موسسه سفیران فرهنگی مبین، کارگاه  کارآفرینی با رویکرد ایجاد کسب وکار ( دوره پیشرفته ) را توسط جناب آقای دکتر رامتین شاطری ، در 3 جلسه سه شنبه مورخ 8 اردیبهشت ماه وچهارشنبه و پنج شنبه مورخ 9 و 10 اردیبهشت 94  به صورت وب کنفرانس و آنلاین برگزار می نماید. حضور در این کارگاه برای همه علاقه مندان در ایران و خارج از کشور به صورت آزاد و رایگان است.


ادامه مطلب ...

دانلود فایل جلسات کارگاه کارآفرینی با رویکرد ایجاد کسب و کار توسط دکتر رامتین شاطری

کارگاه آنلاین کارآفرینی با رویکرد ایجاد کسب و کار ( دوره مقدماتی )  جلسه اول شنبه 29 فروردین  ماه 1394  و جلسه دوم 94/01/30  و جلسه سوم در تاریخ 94/01/31 با حضور دکتر رامتین شاطری برگزار گردید. بنابه درخواست فراوان کاربران فایل جلسات برای دانلود در ادامه مطلب قرار دارد.


ادامه مطلب ...

لینک ورود به کارگاه انلاین کارآفرینی با رویکرد ایجاد کسب و کار توسط دکتر رامتین شاطری

لینک ورود به کارگاه

http://130.185.78.160/business/

 

حضور در این کارگاه برای همه علاقه مندان در ایران و خارج از کشور به صورت آزاد و رایگان است.

 


ادامه مطلب ...

برگزاری رایگان کارگاه آنلاین ( وب کنفرانس ) کارآفرینی با رویکرد ایجاد کسب و کار ( دوره مقدماتی) توسط دکتر رامتین شاطری 29 فروردین94

موسسه سفیران فرهنگی مبین، کارگاه  کارآفرینی با رویکرد ایجاد کسب وکار ( دوره مقدماتی ) را توسط جناب آقای دکتر رامتین شاطری ، در 3 جلسه شنبه مورخ 29 فروردین ماه  و  یکشنبه و دوشنبه مورخ 30 و 31 فروردین ماه 94 به صورت وب کنفرانس و آنلاین برگزار می گردد.


ادامه مطلب ...

لینک ورود به کارگاه فنون مذاکره پیشرفته

موسسه سفیران فرهنگی مبین، کارگاه  فنون مذاکره ( دوره پیشرفته ) را توسط جناب آقای دکتر رامتین شاطری ، در 3 جلسه پنج شنبه مورخ 23 بهمن ماه  و شنبه و یکشنبه مورخ 25 و 26 بهمن ماه 93 به صورت وب کنفرانس و آنلاین برگزار می گردد. حضور در این کارگاه برای همه علاقه مندان در ایران و خارج از کشور به صورت آزاد و رایگان است.


ادامه مطلب ...

لینک ورود به کارگاه فنون مذاکره مقدماتی

موسسه سفیران فرهنگی مبین، کارگاه  فنون مذاکره ( دوره مقدماتی ) را توسط جناب آقای دکتر رامتین شاطری ، در 3 جلسه پنج شنبه مورخ 25 دی ماه  و شنبه و یکشنبه مورخ 27 و 28 دی ماه 93 به صورت وب کنفرانس و آنلاین برگزار می گردد. حضور در این کارگاه برای همه علاقه مندان در ایران و خارج از کشور به صورت آزاد و رایگان است.


ادامه مطلب ...

برگزاری رایگان کارگاه آنلاین ( وب کنفرانس) فنون مذاکره (دوره پیشرفته ) توسط دکتر رامتین شاطری

موسسه سفیران فرهنگی مبین، کارگاه  فنون مذاکره ( دوره پیشرفته ) را توسط جناب آقای دکتر رامتین شاطری ، در 3 جلسه پنج شنبه مورخ 23 بهمن ماه  و شنبه و یکشنبه مورخ 25 و 26 بهمن ماه 93 به صورت وب کنفرانس و آنلاین برگزار می گردد. حضور در این کارگاه برای همه علاقه مندان در ایران و خارج از کشور به صورت آزاد و رایگان است


ادامه مطلب ...

برگزاری رایگان کارگاه آنلاین (وب کنفرانس) فنون مذاکره ( دوره مقدماتی ) در 3 جلسه توسط دکتر رامتین شاطری 25 دیماه 93

موسسه سفیران فرهنگی مبین، کارگاه  فنون مذاکره ( دوره مقدماتی ) را توسط جناب آقای دکتر رامتین شاطری ، در 3 جلسه پنج شنبه مورخ 25 دی ماه  و شنبه و یکشنبه مورخ 27 و 28 دی ماه 93 به صورت وب کنفرانس و آنلاین برگزار می گردد.


ادامه مطلب ...

دانلود جلسات کارگاه فنون مذاکره پیشرفته

موسسه سفیران فرهنگی مبین، کارگاه  فنون مذاکره ( دوره پیشرفته ) را توسط جناب آقای دکتر رامتین شاطری ، در 3 جلسه پنج شنبه مورخ 23 بهمن ماه  و شنبه و یکشنبه مورخ 25 و 26 بهمن ماه 93 به صورت وب کنفرانس و آنلاین برگزار می گردد. حضور در این کارگاه برای همه علاقه مندان در ایران و خارج از کشور به صورت آزاد و رایگان است.


ادامه مطلب ...

دانلود فایل جلسات کارگاه فنون مذاکره مقدماتی

کارگاه آنلاین فنون مذاکره ( دوره مقدماتی ) پنج شنبه 25 دی ماه 1393 با حضور دکتر رامتین شاطری برگزار گردید. بنابه درخواست فراوان کاربران فایل جلسات برای دانلود در ادامه مطلب قرار دارد.


ادامه مطلب ...

پوستر
سامانه ثبت نام

راهنمای نگارش مقالات و فرمت ارائه

تماس با ما
تلفن ثابت

021-28421404

نمابر

077-33320028

ایمیل

info@science1404.com

آدرس

دفتر ارتباطات: تهران– سهروردی شمالی- خیابان عرب علی- کوچه هفتم- طبقه دوم- کدپستی 1533883933–موسسه سفیران فرهنگی مبین

دفتر هیأت علمی: بوشهر،خیابان امام خمینی ره–خیابان فردوسی–پارک علم و فناوری خلیج فارس–طبقه سوم واحد 309_موسسه سفیران فرهنگی مبین

جشنواره

حامیان همایش

 

 
 
 
 

  

 

 

 

 

 

سامانه مدیریت همایش های موسسه سفیران فرهنگی مبین