همایش بین المللی روانشناسی و فرهنگ زندگیبروشور همایش

تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
5 دی 1393
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
5 دی 1393
آخرین مهلت ثبت نام
13 شهریور 1394
آخرین مهلت ارسال مقاله
13 شهریور 1394
تاریخ برگزاری

شهریور ماه 1394

حامیان همایش
 
 

 

هر ماه یک کنفرانس تخصصی با اعطاء یک جایزه برای مقاله برتر و انتشار آن در ژورنال ISI&ISC

14 بهمن 1393

دبیرخانه دایمی همایش بین المللی روانشناسی و فرهنگ زندگی هر ماه اقدام به برگزاری کنفرانس های تخصصی با صدور گواهینامه معتبر علمی حضور و ارایه مقاله به دو زبان فارسی و انگلیسی می نماید. و با اعطاء یک جایزه برای مقاله برتر و انتشار آن در ژورنال ISI&ISC از مقاله دهنده برتر تقدیر می نماید
پژوهشگران، استادان و دانشجویان می توانند مقاله خود را به دبیرخانه همایش ارسال نمایند و بعد از دوازده روز کاری نتایج داوری به آنها اطلاع رسانی می گردد و با حضور در کنفرانس های آنلاین و تحت وب اقدام به ارایه مقاله خود به صورت سخنرانی نموده و گواهینامه های خود را با لیبل امنیتی و مهر برجسته به تعداد افراد شرکت کننده به صورت اصل (original) دریافت نمایند.


فراخوان مقاله همایش بین المللی روانشناسی و فرهنگ زندگی

International Conference on psychology and culture life

هر ماه یک کنفرانس تخصصی با اعطاء یک جایزه برای مقاله برتر و انتشار آن در ژورنال ISI&ISCمقدمه:

پیشرفت مضاعف و چشمگیر علم و صنعت در جهان امروز دگرگونی‏های متعددی را در فرهنگ زندگی و الگوهای رفتاری جامعه بشری ایجاد نموده و در این راستا مجامع علمی با مطالعه‏های بنیادین و تحقیقات کاربردی و برگزاری کارگاه‏های آموزشی و همایش‏های تخصصی با هدف شناسایی و بررسی این تغییرات و جمع آوری آخرین دستاوردهای علمی به تبادل دیدگاه با صاحب نظران و کارشناسان برجسته ملی و بین المللی همراه با الگوهای کارآمد جهت ارایه در جامعه بشری پرداخته‏اند.

بنابراین، موسسه فناور سفیران فرهنگی مبین با مجوز رسمی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، دارای پروانه فعالیت موسسات فناور و دانش بنیان از پارک علم و فناوری خلیج فارس وزارت علوم تحقیقات و فناوری و شماره ثبت 263 اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی در نظر دارد همایش بین المللی روانشناسی اسلامی و فرهنگ زندگی را با هدف معرفی آخرین نظریه‏ها و دستاوردهای علمی در حوزه روانشناسی، ارایه تجارب پژوهشی در الگوهای رفتاری و سبک زندگی، تبادل دیدگاه ها، معرفی دستاوردها و تجربیات کاربردی و معرفی پژوهشگران و دانش پژوهان برتر برگزار نماید.

 مقالات پذیرش شده در کنفرانس های تخصصی بر اساس محورهای همایش دسته بندی می شود و به صورت ماهانه با حضور اساتید آن حوزه و با امکانات وب کنفرانس آنلاین برگزار می گردد و این فرصت فراهم می گردد تا نویسندگان، مقاله خود را ارایه دهند و بعد از پرسش و پاسخ، نقد و بررسی توسط اساتید و داوران محترم، گواهینامه ارایه مقاله را دریافت دارند. موسسه در راستای ترویج فرهنگ تولید علم و نهضت نرم افزاری بنا دارد یک مقاله برتر در هر کنفرانس را تشویق نماید و در یک ژورنال ISI&ISC منتشر نماید و یا کمک هزینه انتشار آنرا به نویسنده مسئول اعطاء نماید.
 
محورهای کنفرانس تخصصی و زمان برگزاری:

 

تاریخ های مهم:

تاریخ اعلام نتایج داوری:   فقط دوازده روز کاری بعد از ارسال هر مقاله

توضیح: حداکثر بعد از دوازده روز کاری نتایج داوری مقاله به نویسنده مسئول اعلام می گردد، ایشان باید اقدام به ارسال مدارک( فرم تعهدنامه+گواهی تدریس و یادانشجویی+هزینه) به موسسه از طریق سامانه کاربری خود می نماید. بعد از این مرحله، گواهی موقت پذیرش مقاله صادر و جهت ارایه به دانشگاه و سایر سازمان های مرتبط به نویسنده اول مقاله ایمیل می گردد.

تاریخ صدور گواهینامه انتشار مجموعه مقالات کامل(Full Text) به صورت فایل الکترونیکی:

یک ماه بعد از ارسال پذیرش موقت (گواهینامه پذیرش+ گواهینامه ارایه مقاله+گواهینامه حضور در کنفرانس+فایل مجموعه مقالات) برای افراد صادر و پست می گردد.

توضیح ۱: به صورت ماهانه، بعد از برگزاری کنفرانس های تخصصی ،گواهینامه ها به صورت دوزبانه فارسی و انگلیسی چاپ و با لیبل امنیتی و مهر برجسته همراه با فایل مجموعه مقالات به افراد پست می گردد.

توضیح 2: براساس ایجاد زیرساختهای الکترونیکی و تهیه سامانه اختصاصی وب کنفرانس، موسسه برنامه ریزی نموده است که کنفرانس های تخصصی به صورت ماهانه و آنلاین برگزار شود و به افراد شرکت کننده نیز بعد از ثبت نام گواهی حضور، ارایه مقاله و پوستر صادر نماید. همچنین مجموعه مقالات نیز به صورت ماهانه با استاندار بین المللی شاپا issn از کتابخانه ملی ایران منتشر می گردد.

محورهای همایش و کنفرانس های تخصصی:

روانشناسی و چالش های زندگی

نقش رسانه های نوظهور در فرهنگ زندگی امروز

اعتیاد و فرهنگ زندگی

نقش فشارهای روانی در زندگی امروز

روانشناسی و خانواده

کیفیت روابط بین زوجی و میزان رضایت زناشویی در خانواده

سبک های فرزندپروری در خانواده

جایگاه قدرت در خانواده ی امروز

ملاک های خانواده ی بالنده

روانشناسی و سبک زندگی

نقش ورزش در ارتقاء بهداشت روانی افراد

رژیم غذایی مبتنی بر سلامت

مدیریت روابط بین فردی و مهارت های مقابله ای

روانشناسی و مهارتهای زندگی

روانشناسی و زن

زن ، باروری و بهداشت روانی

زن ، فرهنگ و تعارضات بین نقشی

زن و نظریه ی پیشرفت

زن ، اعتیاد و زندگی امروز

روانشناسی و اختلالات

رویکردهای درمانی نوین در روانشناسی

اختلالات روان- تنی : سبب شناسی و درمان

سالمندان و اختلالاتِ شناختی

اختلالات روانپزشکی و روانشناختی کودکان و نوجوانان

روانشناسی و دوره های مهم رشدی

اختلالات رشدی : با تکیه بر علل پیش از تولد ، حین تولد و پس از تولد

رابطه ی مادر - کودک و سبک های دلبستگی

پدیده ی غفلت در کودکان پیش دبستانی و دبستانی

نوجوانان و بحران هویت

سالمندی و امید به زندگی

روانشناسی و معنویت

معنویت و شادزیستن

معنویت و تحکیم روابط بین زوجی

نقش باورهای معنوی در بهبود اختلالات جسمانی و روانشناختی

روانشناسی و آموزش و پرورش

دوره های رشدی، اهداف آموزشی و شیوه های تدریس

فلسفه ی آموزش و پرورش

ویژگی های آموزگار کارآمد در مقاطع مختلف تحصیلی

اختلالات یادگیری و نظام آموزش و پرورش

روانشناسی و کار

روانشناسی کار و فرهنگ رفتار سازمانی

سنجش ( هوش،استعداد،مهارت و شخصیت) و روانشناسی صنعتی - سازمانی

شخصیت ، چالش های محیط کار و میزان بازدهی فرآورده

کار و مدیریت روابط انسانی

روانشناسی و جامعه ی سالم

روانشناسی و پیشگیری از آسیب های روانی - اجتماعی

روانشناسی و حقوق انسانی

روانشناسی ، حمایت اجتماعی و جامعه ی سالم

 لینک راهنمای نگارش مقالات

تمامی مقالات باید مطابق با راهنمای نگارش باشد.

لینک هزینه ها

موسسه سفیران فرهنگی مبین از نوع موسسات علمی فرهنگی می باشد که توسط تعدادی از دانش آموختگان حوزوی و دانشگاهی تأسیس و در حوزه های دانش بنیان و فناور فرهنگی فعالیت می نماید؛ اما از آنجا که دارای هیچگونه ردیف مالی دولتی نیست، با کمک و حمایت نخبگان، خیرین فرهنگی و مشارکت دانش پژوهان اداره می گردد، لذا حمایت شما فرهنگ پژوهان و محققان ارجمند در مساعدت و واریز وجه مزید امتنان است و باعث ترویج فرهنگ و تولیدات دانش بنیان می گردد.

لینک فرم تعهدنامه

موسسه ضمن انتشار چکیده و اصل مقالات  به صورت کامل full text  در مجموعه مقالات، مقالات پذیرفته شده نیز  به مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری جهت نمایه سازی در پایگاه استنادی جهان اسلام(ISC) ، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (IRANDOC) و سیویلیکا( (CIVILICAارسال می گردد. به همین ضرورت ارسال فرم تعهد نامه نیز ضروری است .

ارسال مقاله:

پژوهشگران، اساتید و دانشجویان با مراجعه به سامانه کاربری، مقاله خود را به سامانه کاربران ارسال می نمایند. مقالات رسیده، مورد بررسی اولیه از حیث مطابقت با راهنمای نگارش قرار می گیرد و بعد از آن به داور ارجاع می گردد و داوران محترم به بررسی و ارسال نظر می پردازند و موسسه نیز نظر داور را به مقاله دهنده تقدیم می نمایند و بعد از پذیرش نهایی مقاله، افراد در به بخش ثبت خدمت مورد نظر درسامانه کاربری و واریز وجه اقدام می نماید. در این مرحله موسسه با بررسی مدارک افراد (تعهدنامه + مدارک شناسایی) اقدام به صدور گواهینامه موقت می نمایند و بعد از برگزاری کنفرانس های ماهانه گواهینامه (گواهینامه پذیرش+ گواهینامه ارایه مقاله+ گواهینامه حضور در کنفرانس+فایل مجموعه مقالات)  به صورت دوزبانه فارسی و انگلیسی چاپ و با لیبل امنیتی و مهر برجسته مجموعه مقالات به افراد پست می گردد.

 

 


2338
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

 

پوستر
سامانه ثبت نام

راهنمای نگارش مقالات و فرمت ارائه

 

تماس با ما
تلفن ثابت

021-28421404

نمابر

021-28421404

ایمیل

info@science1404.com

آدرس

دفتر ارتباطات: تهران، سهروردی شمالی، خیابان عرب علی، کوچه هفتم، پلاک 7، طبقه دوم، کدپستی 1533883933، موسسه سفیران فرهنگی مبین

دفتر کمیته علمی: بوشهر، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان فردوسی، پارک علم و فناوری خلیج فارس، طبقه سوم واحد 309، موسسه سفیران فرهنگی مبین

جشنواره

راهنمای کارگاه اموزشی وبینار

بانک دسترسی به مقالات تمام متن

 

 

 


سامانه مدیریت همایش های موسسه سفیران فرهنگی مبین