همایش بین المللی روانشناسی و فرهنگ زندگیبروشور همایش

تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
5 دی 1393
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
5 دی 1393
آخرین مهلت ثبت نام
13 شهریور 1394
آخرین مهلت ارسال مقاله
13 شهریور 1394
تاریخ برگزاری

شهریور ماه 1394

حامیان همایش
 
 

 

اعلام تاریخ و زمان برگزاری اولین سمپوزیوم بین المللی تشخیص و درمان اختلال طیف اوتیسم

27 اسفند 1393

سمپوزیوم بین المللی تشخیص و درمان اختلال طیف اوتیسم در دوشنبه مورخ 24 آذر ماه 1393 ساعت 14 در دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر (ساختمان اداری_طبقه سوم، سالن کنفرانس) افتتاح می گردد.


این نشست تخصصی با تلاوت قرآن کریم شروع می گردد و با سخنرانی استاد دکتر نازلی از دانشگاه آنکارا ترکیه و ارایه مقالات تخصصی اعضای هیأت علمی، اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی تا ساعت 17:30 ادامه می یابد.

روز دوم سمپوزیوم به مناسبت هفته پژوهش با حضور اساتید و دانشجویان استان، نشست در سه شنبه مورخ 25 آذر ماه 1393 ساعت 9 صبح در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر با سخنرانی استاد دکتر نازلی همراه با پرسش و پاسخ تا اذان ظهر برگزار می گردد.

روز سوم سمپوزیوم، نشست به صورت کارگاه آموزشی، چهارشنبه مورخ 26 آذر ماه 1393 ساعت 8:30 صبح در سالن کنفرانس دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر به صورت صبح و عصر برگزار خواهد شد.

به تمامی شرکت کنندگان از طرف دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر و موسسه سفیران فرهنگی مبین، گواهینامه معتبر تقدیم می گردد. این گواهینامه به مدت 16 ساعت برای کسانیکه در تمامی برنامه های سمپوزیوم شرکت کرده باشند اعطا خواهد شد.

 


شرکت در این کارگاه به دو صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است و به همه افراد شرکت کننده گواهینامه به صورت دوزبانه فارسی و انگلیسی صادر می گردد و افراد می توانند از مزایای آن در داخل و خارج از کشور بهره مند گردند.
علاقه مندان به شرکت در کارگاه و سمپوزیوم، لطفا با با ورود به سامانه کاربران موسسه و رفتن به بخش ثبت خدمت و پرداخت حق ثبت نام به صورت آنلاین، اقدام به نهایی سازی مراحل ثبت نام نمایند.

همچنین کسانیکه در این رابطه مقالاتی نیز داشته باشند می توانند با ارسال مقاله خود و بعد از داوری و پذیرش آن توسط هیأت داوران، اقدام به ارایه مقاله خود  نمایند. لطفا برای ارسال مقاله به سایت همایش روانشناسی و فرهنگ زندگی مراجعه نمایید و بعد از ثبت نام در محور روانشناسی و اختلالات اقدام به ارسال مقاله نمایند.
ضمنا کسانیکه در این سمپوزیم مقاله خود را نیز ارایه نمایند، گواهینامه ارایه مقاله نیز دریافت خواهند داشت.


1694
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

 

پوستر
سامانه ثبت نام

راهنمای نگارش مقالات و فرمت ارائه

 

تماس با ما
تلفن ثابت

021-28421404

نمابر

021-28421404

ایمیل

info@science1404.com

آدرس

دفتر ارتباطات: تهران، سهروردی شمالی، خیابان عرب علی، کوچه هفتم، پلاک 7، طبقه دوم، کدپستی 1533883933، موسسه سفیران فرهنگی مبین

دفتر کمیته علمی: بوشهر، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان فردوسی، پارک علم و فناوری خلیج فارس، طبقه سوم واحد 309، موسسه سفیران فرهنگی مبین

جشنواره

راهنمای کارگاه اموزشی وبینار

بانک دسترسی به مقالات تمام متن

 

 

 


سامانه مدیریت همایش های موسسه سفیران فرهنگی مبین