همایش بین المللی روانشناسی و فرهنگ زندگیبروشور همایش

تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
5 دی 1393
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
5 دی 1393
آخرین مهلت ثبت نام
13 شهریور 1394
آخرین مهلت ارسال مقاله
13 شهریور 1394
تاریخ برگزاری

شهریور ماه 1394

حامیان همایش
 
 

 

گزارش سومین کنفرانس تخصصی روانشناسی اسلامی و زندگی معنوی و پاورپوینت مقالات ارائه شده

31 فروردین 1394

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رسانیم:

سومین کنفرانس تخصصی روانشناسی اسلامی و زندگی معنوی از همایش بین المللی روانشناسی و فرهنگ زندگی توسط موسسه سفیران فرهنگی مبین با همکاری مرکز سلامت اندیشه بوشهر و جوامع علمی و دانشگاهی در تاریخ 31 فروردین ماه 1394 از ساعت 9 صبح الی 12 ظهر روز دوشنبه برگزار شد.


در نخستین بخش این کنفرانس، پس از پخش آیاتی چند از قرآن مجید و سرود ملی، سرکار خانم حاج احمدی به عنوان مدیر علمی موسسه سفیران فرهنگی مبین، به ایراد سخنانی پرداختند.

حاج احمدی در آغاز با اشاره به فعالیت های موسسه سفیران فرهنگی مبین و محورهای اصلی همایش و ابراز خوشحالی از برگزاری چنین کنفرانس تخصصی و گردهم آوری بزرگان و پژوهشگران این حوزه پرداختند. در ادامه ایشان از جناب آقای دکتر سوران رجبی عضو هیات علمی افتخاری موسسه دعوت به سخنرانی کردند.

آقای دکتر رجبی اینگونه گفتند: روانشناسی کار یکی از حوزه های مهم در روانشناسی است و عوامل مختلفی در بهره روی کار تاثیر دارد و سهم هر کدام مشخص شده است. ایشان مدل مونابانا در نوشته های دکتر ساعت چی را بیان نمودند و گفتند که 7 عامل مهم باعث بهره وری در کار می شود، یکی از مهم ترین این عوامل مدیریت و رهبری است. همچنین ایشان سبک های مدیریتی را تعریف نمودند: 1. سبک مدیریت رها شده: پایین ترین سبک مدیریت است. 2. مدیریت مبتنی بر دستور: زیاد خوشایند افراد نیست و نتایج خوبی ندارد ولی حالت بینابین وجود دارد و خود این سبک را به 3 بخش مردمی، دموکراتیک و مشورتی تقسیم نمودند. خواستار این مطلب بودند که مدیریت باید علاقه مند به پیشرفت باشد و منبع کنترل درونی داشته باشد چرا که اینگونه افراد خطاهای خود را می پذیرند و مورد علاقه کارمندان سازمان هستند. مدیر باید مهارتهای رهبری اثربخش، استواری در شرایط سخت و جبران سریع شکست ها را که در حوزه رواشناسی و کار بسیار با اهمیت هست، را داشته باشند. همچنین به جمله خان فرمن مدیرعامل شرکت بین المللی اشاره نمودند و تاکید نمودند چیزی که موجبات رشد سازمانها را فراهم می کند، خلاقیت است و با دستور دادن در افراد ایجاد نمی شود.

بعد از روانشناسی و کار، روانشناسی و معنویت را در محیط سازمانی مهم تلقی نمودند و معتقدند کسانی که اعتقاد بالاتری نسبت به سایرین دارند، در زندگی زناشویی و محیط سازمانی موفق تر عمل می کنند. د رادامه نیز: نوروسایکولوژی را یکی از حوزه های مهم در روانشناسی و معنویت دانستند. همچنین از پژوهشگران خواستند هنگام پژوهش در این حوزه رفتار مذهبی، باور و نگرش مذهبی و دانش مذهبی را در نظر بگیرند چرا که با یکدیگر متفاوت هستند.

بعد از پایان صحبت های ایشان، 10 نفر از پژوهشگران هر کدام به مدت 15 دقیقه به ارائه مقالات خود پرداختند، ارائه مقالات همراه با پرسش و پاسخ از سوی کاربران همراه بود.

سپس خانم حاج احمدی، از تمامی شرکت کنندگان و ارائه دهندگان مقالات تشکر کردند و اطلاعاتی را در خصوص دریافت گواهینامه کاربران و مدارک ارسالی و هزینه ها بیان نمودند.

گفتنی است که پاورپوینت مقالات ارائه شده در سایت همایش بین المللی روانشناسی و فرهنگ زندگی در دسترس همگان است.

 

 

article power point.rar (11.67 mb)


1828
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

 

پوستر
سامانه ثبت نام

راهنمای نگارش مقالات و فرمت ارائه

 

تماس با ما
تلفن ثابت

021-28421404

نمابر

021-28421404

ایمیل

info@science1404.com

آدرس

دفتر ارتباطات: تهران، سهروردی شمالی، خیابان عرب علی، کوچه هفتم، پلاک 7، طبقه دوم، کدپستی 1533883933، موسسه سفیران فرهنگی مبین

دفتر کمیته علمی: بوشهر، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان فردوسی، پارک علم و فناوری خلیج فارس، طبقه سوم واحد 309، موسسه سفیران فرهنگی مبین

جشنواره

راهنمای کارگاه اموزشی وبینار

بانک دسترسی به مقالات تمام متن

 

 

 


سامانه مدیریت همایش های موسسه سفیران فرهنگی مبین