همایش بین المللی روانشناسی و فرهنگ زندگیبروشور همایش

تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
5 دی 1393
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
5 دی 1393
آخرین مهلت ثبت نام
13 شهریور 1394
آخرین مهلت ارسال مقاله
13 شهریور 1394
تاریخ برگزاری

شهریور ماه 1394

حامیان همایش
 
 

 

گزارش برگزاری همایش بین المللی آنلاین روانشناسی و فرهنگ زندگی در تاریخ جمعه 6 شهریور 94

7 شهریور 1394

همایش بین المللی روانشناسی و فرهنگ زندگی - استانبول ترکیه در دو مرحله به صورت حضوری و آنلاین برگزار گردید. همایش آنلاین در تاریخ جمعه 6  شهریور ماه 1394 ساعت 9 صبح الی 13 با حضور جمعی از پژوهشگران برگزار گردید.


در نخستین بخش این کنفرانس، پس از پخش آیاتی چند از قرآن مجید و سرود ملی، سرکار خانم حاج احمدی به عنوان مدیر علمی موسسه سفیران فرهنگی مبین، به ایراد سخنرانی پرداختند.
به نام خداوند جان و خرد                                                کزین برتر اندیشه بر نگذرد
عرض سلام و خیرمقدم خدمت تمامی پژوهشگران گرامی و کلیه حضار ارجمند که با تشریف فرمایی خود  در اولین همایش های بین المللی موجب شکوه این مجلس گریدند.
درابتدا جا دارد، ولادت با سعادت امام رئوف و مهربان، هشتمین ستاره فروزان آسمان امامت، حضرت امام رضا (ع) را به شما پژوهشگران، هموطنان ارجمند و تمامی دوستداران و پیروان آن حضرت تبریک و تهنیت عرض کنم.
این همایش ها به همت مدیریت موسسه سفیران فرهنگی مبین، انجمن های علمی و دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله کرالا، آمیتی و ........ برگزار گردیده است.
برخود فرض می دانم، که از طرف برگزار کنندگان این همایش از کلیه اشخاصی که ما را در برگزاری هر چه بهتر این همایش یاری رسان ما بوده اند تشکر نمایم.
بسیار خرسندیم که بستری فراهم شده تا بزرگان و پژوهشگران شاخه های علوم انسانی گردهم آمده و شاهد حضور خانواده علوم انسانی در این جا هستیم. به حول و قوه الهی وزحمات بی دریغ شما بزرگواران، در همایش بین المللی روانشناسی و فرهنگ زندگی که در 10 محور تخصصی برگزار گردید، 375 مقاله به دبیرخانه همایش رسید و از میان آنها 6 مقاله به صورت حضوری پذیرفته شد و در تاریخ 5/6/94 درحضور اساتید وسخنرانان و پژوهشگران در استانبول برگزار گردید، 2 مقاله بصورت وب کنفرانس و بقیه مقالات به صورت پوستر و انتشار در مجموعه مقالات پذیرفته شد.
باید بیان داریم اول راه بودیم و بایستی دست دردست همدهیم و سعی در رسیدن به ارتقاء پژوهش ونوآوری تصمیم گیریها وسیاست گذاریها داشته باشیم. بتوانیم با برگزاری اینگونه همایش ها گوشه ای از مسائل را حل کرده باشیم.
در اینجا سخن خود را به پایان می رسانم واز شما عزیزان بسیار سپاسگزارم.
بعد از پایان سخنرانی ایشان، پژوهشگران بر طبق برنامه زمان بندی همایش به ترتیب زیر ارائه دادند:
1. سرکار خانم معصومه بارانی: مقایسه بهداشت روان دانش آموزان کم شنوای تحت آموزش فراگیر و غیرفراگیر

 Barani.pdf (668.29 kb)

2. سرکار خانم مریم بخشنده باورساد: تعیین میزان استعداد اعتیاد و ارتباط آن با برخی از فاکتورهای آموزشی، دموگرافیک و بین فردی دانشجویان شهر الیگودرز

 Bakhshandeh.pdf (706.20 kb)

لازم به ذکر است تمامی ارائه دهندگان به مدت 15 دقیقه سخنرانی نمودند. 

 


1339
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

 

پوستر
سامانه ثبت نام

راهنمای نگارش مقالات و فرمت ارائه

 

تماس با ما
تلفن ثابت

021-28421404

نمابر

021-28421404

ایمیل

info@science1404.com

آدرس

دفتر ارتباطات: تهران، سهروردی شمالی، خیابان عرب علی، کوچه هفتم، پلاک 7، طبقه دوم، کدپستی 1533883933، موسسه سفیران فرهنگی مبین

دفتر کمیته علمی: بوشهر، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان فردوسی، پارک علم و فناوری خلیج فارس، طبقه سوم واحد 309، موسسه سفیران فرهنگی مبین

جشنواره

راهنمای کارگاه اموزشی وبینار

بانک دسترسی به مقالات تمام متن

 

 

 


سامانه مدیریت همایش های موسسه سفیران فرهنگی مبین