سومین کنفرانس بین المللی شرق شناسی - فردوسی و فرهنگ و ادب پارسیتماس با دبیرخانه
تلفن ثابت

دبیر خانه هند:

91-11-27666623

 دبیر خانه ایران:

00982128421405

نمابر

00982189784791

ایمیل

culturaljobs1404@gmail.com

آدرس

  Room No – 81,   Faculty of Arts,   University of Delhi,   Delhi-110007, India

 TEL:91-11-27666623


جلسه هماهنگی و هم افزایی کنفرانس بین المللی شرق شناسی- فردوسی و فرهنگ و ادب پارسی

3 شهریور 1397

استقبال دانشگاه گرجستان از کنفرانس شرق شناسی، فردوسی و فرهنگ و ادب پارسی


"صبح امروز" جلسه هماهنگی و هم افزایی کنفرانس بین المللی شرق شناسی- فردوسی و فرهنگ و ادب پارسی با حضور پروفسور جرج سانیکیدزو رییس مرکز شرق شناسی دانشگاه ایلیای گرجستان و اقای نصیری رییس دبیرخانه کنفرانس بین المللی شرق شناسی - فردوسی و فرهنگ و ادب پارسی در انستیتوی تحقیقات شرق شناسی دانشگاه ایلیای گرجستان برگزار شد.  


طی این جلسه پروفسور سانیکیدز؛ از همکاری های مشترک علمی در برگزاری کنفرانس استقبال کرد و اظهار داشت: " فردوسی پژوهان زیادی در مجامع علمی گرجستان هستند که تمایل دارند آثار خود را در این کنفرانس ارائه دهند"


رییس مرکز شرق شناسی دانشگاه ایلیای گرجستان همچنین از حمایت انستیتوی شرق شناسی گرجستان در راه اندازی مجله فرهنگ و تمدن پارسی خبر داد و تاکید داشت فراخوان جذب مقاله به تمامی مراکز شرق شناسی و ایران شناسی و مطالعات زبان فارسی جهان ارسال خواهد شد تا پژوهشگران بتوانند در جمع علمی و پویای این کنفرانس؛ گرد هم آیند و مقاله های خود را ارائه دهند.


ایشان همچنین از برگزاری یک سمپوزیوم تخصصی به عنوان پیش نشست این کنفرانس در دانشگاه ایلیای گرجستان استقبال نمودند.

لازم به ذکر است اسفند 1397 کنفرانس بین المللی شرق شناسی- فردوسی و فرهنگ و ادب پارسی به عنوان همایش مشترکی میان ایران و هند از سوی دانشگاه بین المللی امام خمینی و دپارتمان زبان فارسی دانشگاه دهلی در هند برگزار خواهد شد که طی آن دکتر علیم اشرف خان رییس دپارتمان زبان فارسی ریاست این کنفرانش و دکتر حمید طاهری معاون دانشگاه بین المللی امام خمینی (ر ه) قزوین سمت دبیر علمی این کنفرانس را به عهده خواهند داشت.


442
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

سامانه مدیریت همایش های موسسه سفیران فرهنگی مبین