isijournal

ثبت نام/ ورود
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .منوی مجلات


توضیحات ضروری جهت چاپ مقالات

2 تیر 1395

قابل توجه کلیه پژوهشگران محترم

کلیه مقالات داوری شده و پذیرفته شده اعم از مروری، ترویحی، علمی پژوهشی (به صورت سخنرانی، پوستر و انتشار در مجموعه مقالات) در هر کدام از همایش های موسسه، در ژورنال با نمایه ISI و Scopus بعد از ثبت خدمت و واریز وجه، ارسال منتشر خواهند شد.

لذا جهت اقدام برای چاپ مقاله، کلیه اطلاعیه های مربوطه را با دقت مطالعه نمایید.


1-     به اطلاع كليه پژوهشگران محترم كه مقالات آن ها پذيرفته شده و قصد چاپ مقالات خود در مجلات ISI  ، Scopus و علمی پژوهشی بین المللی را دارند مي رساند، این مجلات در لیست رسمی پایگاه های isi هستند و در لیست سیاه وزارت علوم هم نیستند، اما مجدد تاکید می شود به دقت مجله مورد نظر را بررسي و تاییدیه های لازم را از دانشگاه و موسسات مورد نظر خود کسب نمایید و سپس جهت چاپ طبق فرایند مشخص شده اقدام نماييد. مسئولیت سطح اعتباری مجلات به عهده پژوهشگر و مقاله دهنده می باشد.

تبصره: با توجه به امکان خارج شدن مجلات از پایگاه های استنادی و نمایه های  isi و Scopus ، موسسه تا اخذ نامه پذیرش، می تواند وجود آنها را در پایگاه های استنادی تضمین نماید، در صورتی که بعد از اخذ پذیرش مجلات از isi و Scopus، خارج شوند و یا پایگاه های استنادی آنها را خارج کنند، امکان برگشت هزینه فراهم نیست و موسسه در این مورد مسئولیتی را به هیچ عنوان نمی پذیرد.

 

2-     تاکید می شود نام دانشگاه محل تحصیل و یا اشتغال خود را مطابق فرمت آن دانشگاه بنویسید، در غیر اینصورت مشمول امتیاز واقع نمی شوید.

کد مجله، نوع مجله،عنوان،تاییدیه ایندکس مجله،هزینه چاپ (ریال) ، زمان پذیرش،زمان چاپ،کشور


1271
مطالب مرتبط


تماس با ما
تلفن ثابت

021- 2842 1404

نمابر
ایمیل

mobin.isi1404@gmail.com

آدرس

قم، خیابان معلم مجتمع ناشران طبقه 4 پلاک 430

شماره کارت:6104337880990468

بانک ملت به نام موسسه سفیران فرهنگی مبین


سامانه مدیریت همایش های موسسه سفیران فرهنگی مبین