مزایای علمی شرکت در همایش

- فرصت‌های بازآموزی: مشارکت در همایش‌‌ روانشناسی و فرهنگ زندگی باعث بازآموزی مجدد آموزش های شما خواهد شد که می تواند ایده‌های جدیدی را برای شما به ارمغان آورد.

 

-هم افزایی و ارتباط با هم رشته و صنف خود: رویدادهای علمی اکثرا شرایطی را برای هم افزایی و ارتباط با هم رشته و صنف خود فراهم می سازد که این مهم گاهی ایجاد شبکه‌پژوهشگران را فراهم می سازد. مشارکت نهادهای دولتی و غیر دولتی به خصوص مشارکت بخش خصوصی از نقاط مختلف کشور منابع ارزشمندی برای کسب‌وکارهای مختلف فراهم می‌کند.

 

-ثبات و ارتقا جایگاه علمی و کاری به عنوان یک پژوهشگر: اگر در عرصه علم و پژوهش فعال هستید، می‌توانید تحقیقات خود را میان هم‌رشته ها و حتی فعالان این عرصه توسعه دهید. اغلب کسانی‌که در تحقیق و پژوهش فعال هستند به صورت مرتب در نشست های علمی مشارکت می کنند و حتی برای فصلنامه های تخصصی نگارش می کنند و تلاش دارند نتایج تحقیقات شان را با سایر دوستداران این رشته به اشتراک بگذارند.

 

-کشف خدمات و تولیدات به روز و نوآورانه: بعضی مواقع حضور در همایش های علمی لزوما برای آشنایی با استادان و پژوهشگران این رشته و یا تشکیل شبکه با هم صنفان نیست، در بسیاری از این همایش ها نه تنها با افراد جدید آشنا می‌شوید، بلکه به خدمات و تولیدات به روز معرفی می‌شوید که نیاز کاری شما را مرتفع می نماید و موفقیت شما را در رشته و شغل شما ارتقاء می دهد .

 

-هم افزایی و تعامل با استادان و پژوهشگران برجسته زن، خانواده، روانشناسی و علوم تربیتی

 

-شرکت در کارگاه تخصصی مرتبط با موضوع همایش و دریافت گواهینامه

 

-شرکت در سمپوزیوم تخصصی همایش و دریافت گواهینامه

 

-ارائه مقاله در جایگاه علمی تخصصی

 

-ارائه گواهی نامه معتبر پذیرش مقاله

 

-ارائه گواهی معتبر حضور و ارائه

 

-کسب امتیاز کامل علمی در صورت پذیرش مقاله

 

-انتشار مجموعه مقالات داوری شده به صورت الکترونیک CD

 

-امکان چاپ مقالات در دیگر ژورنال های تخصصی معتبر ثبت در Scopus& ISI &ISC امکان نمایه سازی مقالات در پایگاه های استنادی معتبر داخلی نظیر ISC و SID و بین المللی

 

-امکان شرکت در همایش به دو صورت حضوری و غیر حضوری

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


Contact
تلفن ثابت

021-28421486

نمابر
ایمیل

culturaljobs1404@gmail.com

آدرس
سامانه مدیریت همایش های موسسه سفیران فرهنگی مبین